טוען
סבון נענע גמילה סיקרט
סבון מרענן
סבון טבעי נענע

סבון טבעי נענע


75

סבון הנענע של גמילה הינו בעל ניחוח מרענן, הסבון מבוסס על הנוסחה הסודית של גמילה בתוספת שמן נענע מתוק. הסבון מרענן וממריץ מומלץ לאקנה, ובעיות עור שונותקטגוריה: סבונים טבעיים

סבון נענע

Gamila Spearmint Sparkle Soap – סבון נענע של גמילה הינו סבון מיוחד במינו המיוצר משמן זית טהור למאכל ושמנים נוספים ומיצויים של צמחי בר.

סבון נענע מכיל שמן אתרי של נענע הידוע בתכונת הכיווץ שלו, ביחד עם מיצוי עלי סרפד. סבון נענע של גמילה סיקרט מתאים לרחצה לסובלים מאקנה, ומכיל מיצוי הקמומיל שמכיל אזולן בעל סגולות הרגעת לעור.

שמן הזית בסבון של סבתא ג'מילה הינו שמן באיכות שמן זית למזון ומופק מזיתים הגדלים בהרי הגליל. זיתים אשר ידועים באיכותם והכלתם ריכוז גבוה של ויטמינים A, E, D. חומצת השומן העיקרית בשמן הזית היא OLEIC ACID המקנות לעור לחות השומרת על רכותו וגמישותו.

סבון הנענע מכיל תערובת של שמנים למישוח העור ושמנים מיוחדים כמו שמן פרי הדפנה הידוע ברפואה המסורתית כמחטא וממריץ זרימת הדם, שמן קצח המכיל נוגדי חמצון ומונעי רדיקלים חופשיים, ועוד מספר רב של שמנים וזיקוקי צמחים כחלק מהנוסחה הסודית שפתחה סבתא גמילה במשך עשרות שנים עד שהגיעה למוצר המשווק היום ביותר מ 20 מדינות בעולם.