טוען

מוצרי קוסמיטיקה בעלי רכיבים טבעיים המבוססים על נוסחת צמחי הבר שפיתחה גמילה עצמה במשך עשרות שנים בתוספת שמנים ומיצויים של צמחי בר
המותג הבינלאומי גמילה סיקרט נחשב לאחד מותגי הקוסמטיקה הטבעית האהודים בעולם ובעל זכיות רבות על איכות המוצר במדינות כגון יפן, פולין, אנגליה, הולנד

מי היא ג'מילה?!

ג'מילה נולדה למשפחה דרוזית בכפר הגלילי פקיעין. משחר ילדותה היא ליוותה את סבא וסבתא ואת אימה בצאתן ללקט צמחי מרפא על מורדות ההרים, ובשדות הגליל העשירים בצמחים. סבא וסבתא של ג'מילה היו מעין רופאים אלטרנטיביים בשנים שלא היה רופא בפקיעין, והם רפאו אנשים בעזרת צמחים.

החיבור בין ג'מילה לטבע היה כל כך חזק מה שדחף אותה כשבגרה לנסות לחקור את סודותיהם של השדות הנרחבים ועתירי הצמחייה, הקרויים בפיה "בית המרקחת של הטבע". במשך עשרות שנים היא פיתחה בביתה נוסחה מקורית ורבת עוצמה של צמחים ושמנים מן הטבע. הנוסחה המקורית של ג'מילה משמשת בסיס לכל מוצרי ג'מילה סיקרט.

הנוסחה הסודית של ג'מילה!

האנטי אייג'ינג של הטבע!

נוסחת צמחי הבר של ג'מילה הינה 100% טבעית, והיא תוצאה של המון שנים של ניסויים שהתבססו על ידע מסורתי בן מאות שנים, לצד היכרות מעמיקה עם צמחי המרפא של הארץ.

הנוסחה מכילה כיום מעל ל 15 צמחי בר בנוסף לשמנים טהורים בעלי סגולות טיפוח ומרפא.

נוסחת צמחי הבר של ג'מילה משמשת בסיס לכל המוצרים בקולקציית ג'מילה. בזכות הנוסחה הסודית מוצרי ג'מילה הם מוצרי הטיפוח הטבעיים הטובים ביותר הקיימים היום בשוק!

ג'מילה כעסק!

גמילה תמיד חלמה לעשות משהו עם כל הידע שהיא צברה מסבתא ואימא שלה, ואחרי שהיא התחתנה החליטה לפתח את הנושא יותר, בין השנים 1958 ל 1995 עשתה ג'מילה ניסיונות רבים על סוגי צמחים על מנת לבודד את הרכיבים הפעילים ושילובם עם שמן הזית, למרות המון ניסויים בלתי מוצלחים, כישלונות, אכזבות.. ג'מילה לא ויתרה, והצליחה בסוף המסע לייצר את מוצר הדגל שלה – סבון שמן זית המכיל כ 75 אחוז שמן זית טהור למזון ונוסחת צמחי הבר הסודית שלה.. הכמויות הקטנות שייצרה ג'מילה בהתחלה, נחטפו במהרה מהמדף, הסיפור שלה התחיל להתפרסם מפה לאוזן, הסבונים שלה הפכו להיות להיט, והביקוש רק עלה.

הצלחה זו הביאה אותה להקים בשנת 2004 בעשור השישי לחייה מפעל למוצרי קוסמטיקה טבעית בקנה מידה בינלאומי, באזור התעשייה תפן שבגליל. ומיד אחרי הקמת המפעל התחילה לשווק את מוצריה בארץ ובעולם תחת המותג "GAMILA SECRET".

כתובת מפעל סבתא ג'מילה: גן התעשייה תפן 13, מיקוד 2495900, ת"ד 22, טלפון 04-9873775

כתובת מרכז מבקרים: כפר פקיעין, מיקוד 24914, ת"ד 28, טלפון 04-9974435

Gamila Secret כמותג בינלאומי:

המותג הבינלאומי של סבתא ג'מילה נקרא GAMILA SECRET, מקור השם הגיע מהסוד של ג'מילה בשל הנוסחה הסודית שפתחה ג'מילה במשך עשרות שנים, אותה נוסחה סודית שהמוצרים של סבתא ג'מילה מתבססים עליה.

כיום המוצרים של גמילה סיקרט משווקים במספר מדינות מובילות בעולם ונחשב לאחד מותגי הקוסמטיקה הטבעית האהודים, ובעל זכיות רבות במספר מדינות כגון יפן, פולין, סין, אנגליה, הולנד ועוד.

קולקציית המוצרים של ג'מילה

סבון:

הסבונים של ג'מילה על בסיס כ 75% שמן זית טהור (שמן למאכל) והנוסחה הסודית של ג'מילה.
הסבון 100% טבעי, מיוצר בשיטה ידנית, מטפח את העור, מנקה אותו ביסודיות ומותיר אותו רך, גמיש ורענן.

שימוש בסבון של ג'מילה לאורך זמן מעניק לעור מרקם בריא ומראה צעיר. הסבון מתאים לבני כלל הגילאים ולסוגי העור השונים.
הסבונים של ג'מילה סיקרט קיים בניחוחות שונים – צמחי בר, לבנדר, נענע, גרניום, לואיזה, ורד, רימונים, רוזמרין, וניל.

שמן פנים:

שמן הפנים של גמ'ילה סיקרט הוא תכשיר אנטי אייג'ינג טבעי, המעניק לעור הפנים מרקם גמיש ומראה צעיר ורענן, השמן מכיל תערובת שמנים טבעיים אשר מרגיע ומזין את העור.

קיים שני סוגים של שמן פנים של ג'מילה סיקרט:  שמן פנים בניחוח רוז, ושמן פנים אורג'נל בשילוב לבנדר

קרם ידיים:

קרם ידיים של סבתא ג'מילה מתקן נזקים הנגרמים לעור הידיים על ידי הסביבה המודרנית וקרינת השמש, הקרם מעניק לעור מראה בריא ומרקם רך ורענן, הוא מכיל מגוון שמנים טבעיים ומיצויים צמחיים.

קרם לכפות הרגליים:

קרם לכפות הרגליים של סבתא גמילה מעניק לעור מרקם רך וגמיש, מתאים במיוחד לטיפול בעור יבש וסדוק, הקרם מבוסס על נוסחת צמחי הבר המקורית של ג'מילה, מכיל מגוון שמנים טבעיים ומיצויים צמחיים, הוא נעים בשימוש ונספג בקלות ומספק לעור לחות במשך שעות רבות.

שמנים:

תעורובת שמנים ושמנים טהורים שמעניקים לחות והזנה לעור הפנים והגוף

פרסים ואותות של ג'מילה

הסיפור המרתק של ג'מילה, המוצרים הייחודיים, הפכו להיות סיפור הצלחה בינלאומי, ומאז הקמת המפעל ג'מילה זכתה בהמון פרסים ואותות וביניהם:

 • הדלקת משואה ביום העצמאות 58 למדינת ישראל לתפארת יזמות ופיתוח הגליל – ישראל 2006.
 • פרס אוסקר למוצרי קוסמטיקה טבעית – פולין 2007.
 • הדלקת משואת הצדעה וכבוד לעדה הדרוזית בקבר הנביא שועיב – ישראל 2008.
 • הסבון המוצק הטבעי הטוב ביותר - בריטניה 2010.
 • המוצר הקוסמטי הטוב ביותר -  יפן  2010.
 • פרס היופי של מגזין Elle  - יפן  2013.
 • אות יסמין למפעל חיים בסימן "עסקים מניעים את הכלכלה" – ישראל 2017.
 • המוצר הטוב ביותר" מבין המוצרים הידדותיים לסביבה אשר דוגלים בפילוסופיה ירוקה - ספרד 2021.

בנוסף לפרסים אלה סבתא ג'מילה זכתה בעשרות תעודות הערכה והוקרה מכל מני ארגונים ועמותות על העשייה שלה החברתית.

אחריות חברתית

בהיבט החברתי, ג'מילה מהמובילות בתחום, היא תמיד דאגה שהעסק שלה יהווה דוגמה למופת לעסקים שמתייחסים לפן החברתי כעדיפות ראשונה בסדר היום שלהם. התייחסות זו לחברה מתבטאת בצעדים רבים שהיא נקטה בהם, בעבודה שלה, ובתרומות רבות במהלך חייה:

 • העסקת נשים – ג'מילה כיום מעסיקה רק נשים, עם דגש על העסקת נשים מכל המגזרים כאות לדו קיום, העסקת בעלות צרכים מיוחדים וסטודנטיות במשרה המתאימה להן.
 • העברת הרצאות לנשים בנושא העצמה אישית ויזמות בפאנלים שונים ועמותות נשים.
 • מימון סדנת שיווק מעשי לנשים ובעלות עסקים קטנים בצפון.
 • השתתפות במימון מלגות לסטודנטיות שלומדות במוסדות להשכלה גבוהה
 • השתתפות בפורום העסקים של העדה הדרוזית שמטרתו להעניק מלגות לסטודנטיות דרוזיות באוניברסיטת חיפה.
 • העברת הרצאות לסטודנטים בטכניון בנושא יזמות ועוד...