טוען
סבון וניל גמילה סיקרט
סבון טבעי ווניל
סבון טבעי וניל - פרימיום

סבון טבעי וניל - פרימיום


85

סבון וניל בעל ניחוח חושני ומרגיע. מבוסס על הנוסחה הסודית של גמילה בתוספת תערובת שמני וניל מתוק. מנקה, מזין ומשקם. מכיל תוספת של חמאת שיאה, כדי להעניק נוחות נוספת לעור יבש.קטגוריה: סבונים טבעיים

סבון ווניל

Gamila Creamy Vanilla Soap – סבון וניל טבעי של גמילה הינו סבון מיוחד במינו ונחשב לאחד סבוני הפרימיום של גמילה, הוא שונה משאר הסבונים של גמילה מבחינת המרקם והצבע שלו שהוא נוטה לצבע חום.

סבון ווניל גמילה סיקרט מיוצר משמן זית טהור ושמנים ומיצויים של צמחי בר. סבון וניל בעל ארומה מיוחדת מתוקה ומרגיעה, אקסטרקט הקמומיל המכיל אזולן מוסיף להרגעת העור.

סבון הוניל בעל ניחוח חושני ומרגיע. נחשב לסבון מנקה, מזין ומשקם, ומכיל תוספת של חמאת שיאה כדי להעניק נוחות נוספת לעור יבש.

שמן הזית בסבון של ג'מילה הינו שמן באיכות שמן זית למזון ומופק מהמסיק הראשון של הזיתים הגדלים בהרי הגליל. זיתים אלה ידועים באיכותם ומכילים ריכוז גבוה של ויטמינים A, E, D. חומצת השומן העיקרית בשמן הזית היא OLEIC ACID המקנה לעור לחות השומרת על רכותו וגמישותו.

סבון וניל של גמילה סיקרט מכיל בנוסף לשמן הזית ושמן הוניל, כ 15 צמחי מרפא, שורשים ושיחים מן הגליל ותערובת של שמנים מיוחדת כגון שמן פרי הדפנה, שמן קצח, שמן אבוקדו, שמן זרעי ענבים, שמן שקדים, חמאה שיאה ושמן קוקוס ועוד.

משקל הסבון כ 115 גרם ומבושל ומיוצר בתהליך ידני.