טוען
מארז סבוני פרימיום
מארז סבוני פרימיום

מארז סבוני פרימיום


105

מארז המכיל 3 סבוני פרימיום במחיר מבצע,

סבון רוז מעודפי יצוא של סבתא גמילה הינו סבון פרימיום בעל ניחוח פרחוני מלטף, מיוצר משמן זית טהור בתוספת הנוסחה הסודית של גמילה ותערובת שמני ורדים, סבון הורדים עשיר בויטמין סי.

סבון רימונים מעודפי יצוא של גמילה נחשב לסבון פרימיום, מיוצר משמן זית טהור והנוסחה הסודית של גמילה ושמן רימון טהור ושמני הדרים וברגמוט, סבון הרימון מטפל, משקם, מרגיע ומחייה עור בעייתי.

סבון גרניום מעדופי יצוא של גמילה בעל ניחוח פרחוני חזק,קטגוריה: מארזים ומתנות

מארז המכיל 3 סבונים טבעיים פרימיום המובחרים של סבתא ג'מילה , רוז , רימונים , גירניום

סבון רוז מעודפי יצוא של סבתא גמילה הינו סבון פרימיום מיוצר משמן זית בתוספת תערובת שמני ורדים, ומכיל תערובת של חומרים נוגדי חמצון ואת הנוסחה הסודית של גמילה.
סבון הווילד רוז או וורדי הבר מכיל שמן וורדים שמעניק ארומה וניחוח מיוחדים המאפשרים חווית רחיצה מפנקת.

סבון גרניום מעודפי יצוא של סבתא גמילה הינו סבון בעל ניחוח פרחוני חזק המיוצר משמן זית למאכל ושמן אתרי של גירניום בנוסף לתערובת שמנים רבים כמו שמן דפנה, שמן קצח, שמן שקדים, שמן זרעי ענבים, חמאת שיאה ועוד...

סבון הגרניום הוא אנטי בקטריאלי ואנטי דלקתי ועוזר במקרים של פטריות, כיווץ, עור שמן, עור סדוק, פצעים וחתכים. 

סבון רימונים מעודפי יצוא של סבתא גמילה הוא סבון פרימיום בעל סגולות אנטי אייג'ינג.

סבון הרימונים מיוצר משמן זית טהור בתוספת הנוסחה הסודית ושמן זרעי רימונים המכיל נוגדי החמצון העוזרים בהגנה על העור מפני הנזקים של הרדיקלים החופשיים.

סבון הרימונים מכיל שמנים מיוחדים כמו שמן פרי הדפנה הידוע ברפואה המסורתית כמחטא, שמן קצח המכיל נוגדי חמצון, שמן זרעי ענבים, שמן שקדים, שמן קוקוס, חמאת שיאה, ושמנים אתריים לימוניים המבטיחים שמירה על עור בהיר ובוהק.

משקל כל סבון  של ג'מילה כ 115 גרם ומתאים לרוב סוגי העור.