טוען
סבון רימון גמילה סיקרט
סבון טבעי רימונים - פרימיום
סבון טבעי רימונים - פרימיום

סבון טבעי רימונים - פרימיום


85

סבון הרימונים הטבעי הינו סבון פרימיום של ג'מילה, מבוסס על הנוסחה הסודית של גמילה, מבושל בשמן רימון טהור בתוספת שמני הדרים וברגמוט, הסבון מטפל, משקם, מרגיע ומחייה עור בעייתי.קטגוריה: סבונים טבעיים

סבון רימונים

Gamila Pomegranate Soap – סבון טבעי רימונים של גמילה הוא סבון פרימיום בעל סגולות אנטי אייג'ינג, הסבון מיוצר משמן זית טהור ואיכותי (שמן למאכל) בנוסף לשמנים ומיצויים של צמחי בר.

סבון הרימון של גמילה מכיל שמן של זרעי רימונים. בשל העובדה שנוגדי החמצון המצויים בשמן זה עוזרים בהגנה על העור מפני הנזקים של הרדיקלים החופשיים, לא בכדי נחשב שמן זה לאחד מרכיבי האנטי אייגינג הטובים ביותר, שמן הרימונים שומר על טונוס העור ועל האלסטיות שלו.

סבון הרימונים של גמילה מבושל בקליפות רימונים ביחד עם שמנים אתריים לימוניים המבטיחים שמירה על עור בהיר ובוהק.  

סבון הרימונים בדומה לסבונים אחרים של גמילה סיקרט מתבסס על שמן זית טהור המכיל ריכוז גבוה של ויטמינים A, E, D. ומכיל חומצת השומן OLEIC ACID המקנות לעור לחות השומרת על רכותו וגמישותו בנוסף לתערובת שמנים למישוח העור ושמנים מיוחדים כמו שמן פרי הדפנה הידוע ברפואה המסורתית כמחטא וממריץ זרימת הדם, שמן קצח המכיל נוגדי חמצון ומונעי רדיקלים חופשיים, שמן זרעי ענבים, שמן שקדים, שמן קוקוס, חמאת שיאה ועוד.

סבון הרימונים של ג'מילה במשקל כ 115 גרם והוא מתאים לרוב סוגי העור.