טוען
טיפוח פנים אנטיאייג'ינג
טיפוח פנים אנטיאייג'ינג
שמן אנטי איגינג

טיפוח פנים אנטיאייג'ינג


285 380

ערכת פנים לטיפוח עור הפנים המשלבת סבון צמחי בר המעניק לחות, משקם ועוזר בריפוי בעיות העור. ושמן פנים אנטי אייג'ינג רוז , השמן רוז מרומם את הנפש ומחייה עור בעייתי המעניק לעור הפנים מרקם גמיש ומראה צעיר ורענן , צלחת אבן ייחודית לסבון ושמן פנים סבתא ג'מילה לשמירה על המוצרים לאחר הפתיחה.קטגוריה: מארזים ומתנות

ערכת  לטיפוח עור הפנים אנטיאייג'ינג טבעי וסבוניה.

הערכה מכילה:

-סבון צמחי בר ג'מילה

סבון צמחי בר ג'מילה הינו סבון הבסיס של סבתא ג'מילה, סבון מיוחד במינו המיוצר משמן זית טהור,שמנים נוספים ומיצויים של צמחי בר. הסבון מכיל בנוסף לשמן הזית כ 15 צמחי מרפא, שורשים ושיחים מן הגליל ותערובת של שמנים מיוחדת כגון שמן פרי הדפנה, שמן קצח, שמן אבוקדו, שמן זרעי ענבים, שמן שקדים, חמאה שיאה ושמן קוקוס.

- שמן לטיפוח עור הפנים רוז הוא תכשיר אנטי אייג'ינג טבעי המעניק לעור הפנים מרקם גמיש ומראה צעיר ורענן.
השמן מבוסס על נוסחת צמחי הבר המקורית של ג'מילה ומכיל תערובת שמנים טבעיים כמו שמן זרעי ענבים, שמן אבוקדו, שמן זית וויטמין E ותערובת של צמחים.
שמן הפנים נספג בקלות, מרגיע את העור ומעניק לו לחות למשך שעות רבות, השילוב הטבעי מרכך ומחדש את העור והופך אותו לאלסטי ובריא וצעיר יותר.
שמן הפנים של ג'מילה הוא הבסיס טוב לאיפור אצל נשים (מעט ממנו), אידיאלי לגברים (לאחר גילוח).
שמן הפנים מונע הזדקנות מוקדמת, מרגיע, מגביר את הגמישות של העור ונחשב כמתאים לכל סוגי העור
תכולה: 50ML.

-צלחת עשויה מאבן בעיצוב המתאים במיוחד לסבון ושמן פנים סבתא ג'מילה combi dish ,הצלחת משמשת כמעמד לסבון 115 גרם לאחר פתיחתו בכדי לשמור עליו במצב אופטימלי ושמן פנים 50 מ"ל.